O firmie

 

    
                 Firma "Jar-Pol" J. i R. Buraczek Sp. jawna z siedzibą w Zieleniewie k/Kołobrzegu działa na podstawie wpisu do krajowego Rejestru Sądowego pod nr 99969. Firma jako podmiot gospodarczy działa od 1987 roku.
W początkowej fazie wyłącznie jako firma ogólnobudowlana wykonawcza, a następnie, również handlowa w zakresie materiałów wykończenia i wyposażenia wnętrz, materiałów izolacyjnych.
Od 1999 roku włączyliśmy do zakresu swojej działalności zagadnienie związane z budową modernizacją i eksploatacją kotłowni i sieci przesyłowych, łącznie z opracowywaniem dokumentacji techniczno projektowej. Dostarczamy również kompleksowo materiały urządzenia z zakresu techniki sanitarnej i grzewczej.
Możemy występować jako generalny wykonawca lub podwykonawca realizujący budowę lub modernizację Źródeł ciepła i sieci przesyłowych.
Priorytetem jednak w naszej ofercie jest propozycja budowy, rozbudowy, lub też modernizacji Źródeł ciepła i sieci przesyłowych, występując jako inwestor, realizujący zadania z własnych ośrodków finansowych lub pozyskiwanych na dogodnych niskooprocentowanych warunkach kredytowych z instytucji i banków do tego celu powołanych. W w/w przypadku prowadzimy inwestycje od początku do końca i dalej występujemy jako producent i dostawca czynnika cieplnego w oparciu o stosowną korzystną dla stron umowę. Firma zatrudnia i współpracuje z wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów.
Produkujemy kotłownie kontenerowe stacjonarne i przenośne w zakresach mocy od 100 kW do 4,00 MW.

Gwarantujemy bezawaryjną pracę Źródeł ciepła i utrzymywanie żądanych parametrów czynnika cieplnego, jak również dogodne warunki rozliczana za zużytą energię cieplną.
Gotowi jesteśmy odpowiedzieć na każde Wasze pytanie i podjąć się każdego realnego w naszych możliwościach zadania.

Mamy nadzieję, że oferta nasza zainteresuje Państwa.